UA-109210636-1
  • +90 362 266 6000 - 6001
  • [email protected]
  • Kerimbey Mahallesi Göksu Caddesi No: 6 55100 Tekkeköy/SAMSUN

Kurumsal

Kurumsal

D.L.P. Tail Lift, Engelli Lifti, İstifleme ve Yük Sistemleri

Düelsan Ltd. Şti.  35 Yıldan beri İş makinaları, inşaat makinaları otomotiv ve savunma sanayinde marş motorları DC motorlar, şarj dinamoları ve benzeri elektromekanik mamülleri üretmektedir. Halen Samsun Organize sanayinde 5000 m2 lik alanda ki fabrikasında çalışmalarını sürdürmektedir.

Düelsan Ltd. Şti’nin Ankara Ostim’de Satış, irtibat ofisi faaliyetine devam etmektedir. Düelsan Ltd. Şti. 1982 yılında ilk ihracatını Avrupa’ya yapmıştır.
Halen Amerika, Rusya ve Ortdoğu ülkelerine ihracatı devam etmektedir.

Düelsan Ltd. Şti. son 5 yıldan beri lojistik sektörüne DLP markası ile ilk yerli Tail Lift’i üretmiştir. Bu sektörde diğer rakiplerine karşı %100 yerli üretimi ve Türkiye’nin büyük şehirlerinde bayi, servis, satış sonrası hizmet ağını kurarak çok ciddi rekabet gücü elde etmiştir.

DLP Tail Lift Ocak 2012’de Gebze Çayıova’da showroom, satış, montaj ve servis hizmetini verdiği yeni yerinin açılışını yapmış çalışmalarına daha fazla bir ivme kazandırmıştır.

DLP Tail Lift 2011 yılında ilk ihracatını Rusya’ya gerçekleştirmiş, 2012’de Azerbaycan’la devam etmiştir. Bundan sonra diğer ülkelere de ihracat yapmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

DLP Tail Lift ürün yelpazesinde kamyonlar için lift üretimi yanında otobüs, minibüs, özel araçlar içinde engelli lifti üretmektedir. Ayrıca yük asansörleri,
powerpack’ler, silindirler, DC motorlar üretmektedir. DLP Tail Lift yıllık 4000 adet üretim kapasitesine sahiptir. Bu miktar ihtiyaç olması halinde daha fazla artırılması mümkündür.