dlp

KURUMSAL

DLP

HAKKIMIZDA

DÜELSAN, 1976 yılında Samsun`da kurulan üç kuşaktan bu yana gelen bir aile şirketi. Kargo ve insan taşımacılığı, savunma sanayi, iş makineleri ve otomotiv sektörü startçıları, alternatörler elektromekanik ürünler ve yedek parçalar için özel hidrolik mekanik çözümler alanında öncü ve liderdir.

Yıllar geçtikçe, ürün portföyü Kuyruk Asansörleri ve DLP markalı Erişim Platformları gibi ürünlerle sürekli genişletildi.

DLP, 6.000 metrekarelik bir alanda esnek bir üretim yapısına sahiptir. Yedek parça tedariki de dahil olmak üzere dünya çapında bir servis ağı, yerinde hızlı ve profesyonel destek sağlar. 43 yılı aşkın süredir, özelleştirilmiş çözümler, tasarım mükemmelliği, ürün geliştirme ve kaynak sağlama konularına odaklandık.

DLP, kendi teknolojisini kullanarak, hidrolik mekanik prosedürlerin kullanımına büyük önem verilerek, yüklerin ve araçlara bağlı olan veya sabit kişilerin taşınması için ekipman geliştirir ve ekipman üretir. İhtiyaçlarınız için size en iyi çözümü sunabilmek için çeşitli ekipman seçenekleri sunabilen tek Türk şirketiyiz.

Background

Misyon

Faaliyetde bulunduğumuz sektörde, rekabetçi ve sürdürülebilir yapıyı sağlayarak, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve toplum için belirgin değer yaratarak katkı sağlamak.